
влевовправо
Міський шкільний рюкзак We Power чорний
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1288-1
1 500 ₴
Показать оптовые цены+380 (67) 126-77-65
Божена Viber,Telegram
- +380 (63) 413-87-58Дмитро тільки гурт Viber,Telegram
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісний і зручний рюкзак WePower, чудово підійде для дорослих чоловіків і підлітків, рюкзак виготовлений зі щільного матеріалу, він непромокальний. Рюкзак має середній розмір, він добре сидить на спині та досить місткий. Багато різних кишень, зручно розмістити все необхідне. Чудовий варіант для повсякденного використання, для роботи, навчання, тренувань
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Объем | 30 л |
| Материал | Нейлон |
| Цвет | Черный |
| Глубина | 17 см |
| Высота | 48 см |
| Ширина | 34 см |
| Вес | 1000 г |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 500 ₴










